Usługi

Przez ponad piętnastoletnią działalność w branży meblarskiej firma KOREX kieruje się strategią nastawioną na realizację wszelkich potrzeb klienta. W naszej ofercie handlowej znajdą Państwo szeroką gamę usług, które są odpowiednio dopasowywane do preferencji klienta.

Oferta produktowa
Materiały
dla meblarstwa
Oferujemy usługi w zakresie:
– formatowanie, cięcie płyt na wymiar,
– oklejanie formatek,
– pełna komputeryzacja pracy, rozrys płyt,
– fachowe doradztwo w kwestii wystroju wnętrz,
– obsługa przez wysoko wykwalifikowaną kadrę administracyjną i stolarską,
– zamówienia hurtowe dostarczane do odbiorcy,
– pełna koordynacja za i rozładunków,
– krótkie terminy realizacji zamówień.
Sprawdź
Materiały
budowlane

Płyta OSB – to w rozwinięciu Oriented Strand Boards, w tłumaczeniu – płyta o ukierunkowanych wiórach płaskich. Jest produktem drzewnym, płaskoprasowaną płytą trójwarstwową, która składa się z prostokątnych wiórów płaskich, które pod wpływem wysokiego ciśnienia i temperatury, przy zastosowaniu jako spoiwa żywic syntetycznych, sprasowywane są metodą walcowania na gorąco. Jest to pierwsza płyta drewnopochodna opracowana specjalnie dla budownictwa.

Sprawdź
Materiały
typu sklejka

Proponujemy sklejkę olchowo-brzozową oraz bukową, która stanowi płytę sklejoną z nieparzystej liczby fornirów, których włókna w przylegających do siebie warstwach przebiegają pod kątem prostym. . Na życzenie klienta można zastosować inną konstrukcję, np. wszystkie warstwy przebiegające równolegle względem siebie, dzięki czemu uzyskujemy większą wytrzymałość na zginanie.

Sprawdź